Michalina

Michalina

Dziewczyna obdarzona niespożytą energią i głosem jak dzwon. Utalentowana wokalistka-wodzirejka. Laureatka licznych przeglądów i festiwali ogólnopolskich. Śpiewała w wielu zespołach weselnych i nieweselnych z terenu województwa łódzkiego. Prywatnie bardzo sympatyczna i skromna, choć straszna gaduła. Podróżując z nią z imprezy na imprezę, radio w samochodzie jest niepotrzebne...

Janusz

Wokalista i multiinstrumentalista. Absolwent szkoły muzycznej. Z zamiłowania basista. Każdy utwór potrafi tak przearanżować, że nie dość, że da się do niego tańczyć, to po prostu nogi same niosą na parkiet. Na scenie najbardziej wygadany. Prywatnie trochę mniej. Odpowiedzialny za organizację całości. Zawsze ma rację, a jak jej nie ma, to i tak ją ma. Sytuacje bez wyjścia dla niego nie istnieją. Na estradzie pracuje już od ponad 20 lat. Działał głównie w zespołach z terenu województwa wielkopolskiego.

Janusz

Leszek

Leszek

Gość, który nie może żyć bez gitary i zaraz po ukochanej żonie, to właśnie ona jest jego wielką miłością. Wokal taki, że kolana miękną. Specjalista od utworów z duszą i charakterem. Świetny gitarzysta. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie sceniczne. Grywał w różnych składach (nie tylko weselnych).